logo serwisu bez-bik.pl


Bocian Pożyczki

Oto najlepszy przykład na to jak skutecznie rozwijać polską firmę w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Poznajmy ją trochę bliżej.

Bocian oferuje pożyczki już od 12 lat. W tym czasie z usług firmy skorzystało już tysiące osób. Obecnie działa w zachodnich województwach, lecz do końca 2014 r. planuje otworzyć oddział w każdym województwie. Swoim klientom proponuje dwa rozwiązania:

  • „PAKIET GOTÓWKA” - pieniądze dostaniemy od ręki, już po podpisaniu umowy. Co tydzień przedstawiciel parabanku będzie odbierał kolejną ratę.
  • „PAKIET PRZELEW” - gotówka jest przelewana na podany przez nas numer rachunku bankowego. W tym wypadku ratę opłacamy samodzielnie przelewem na konto firmy.

Uzyskanie pożyczki nie jest skomplikowane. W pierwszej kolejności powinniśmy zadzwonić na infolinię 801 301 222, lub wypełnić formularz na stronie internetowej: http://www.bocianpozyczki.pl/kontakt.html. W ciągu kilku godzin od zgłoszenia, doradca finansowy skontaktuje się z nami w celu ustalenia warunków zobowiązania.

Koszty i warunki w „Bocian Pożyczki”

koszty w bocian pozyczki

Parabank wymaga od nas dowodu osobistego i zaświadczeniu o zarobkach.  Osoby widniejące w BIK mogą starać się o gotówkę. Minimalnie firma użycza 300 zł a stałym klientom proponuje do 6000 złotych. Warunkiem niezbędnym w takim wypadku jest rzetelne i bezproblemowe spłacanie wcześniejszych należności. Na potrzeby artykułu sprawdziliśmy koszty pożyczki w wysokości 1500 zł w pakiecie „gotówka”.

Bocian proponuje nam 4 warianty rozłożenia rat: 25, 35,44 lub 52 tygodnie. W przypadku najkrótszego okresu, rata tygodniowa wyniesie nas 99 zł, gdy w najdłuższym zaledwie 56,62 złotych. Całkowity koszt długu wyniesie 2475 zł albo 2934,04 zł (na podstawie symulacji na stronie firmy). Jak możemy się przekonać pożyczki pozabankowe nie należą do najtańszych.

 

 

Dodaj komentarz:

Dodaj komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgodny właściciela, będzie egzekwowane prawnie.| Google | Polityka prywatności Ilustracje użyte w artykułach zamieszczone zgodnie z warunkami licencji Creative Commons | Kontakt