Bocian Pożyczki

Oto najlepszy przykład na to jak skutecznie rozwijać polską firmę w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Poznajmy ją trochę bliżej.

Bocian oferuje pożyczki już od 12 lat. W tym czasie z usług firmy skorzystało już tysiące osób. Obecnie działa w zachodnich województwach, lecz do końca 2014 r. planuje otworzyć oddział w każdym województwie. Swoim klientom proponuje dwa rozwiązania:

  • „PAKIET GOTÓWKA” – pieniądze dostaniemy od ręki, już po podpisaniu umowy. Co tydzień przedstawiciel parabanku będzie odbierał kolejną ratę.
  • „PAKIET PRZELEW” – gotówka jest przelewana na podany przez nas numer rachunku bankowego. W tym wypadku ratę opłacamy samodzielnie przelewem na konto firmy.

Uzyskanie pożyczki nie jest skomplikowane. W pierwszej kolejności powinniśmy zadzwonić na infolinię 801 301 222, lub wypełnić formularz na stronie internetowej: http://www.bocianpozyczki.pl/kontakt.html. W ciągu kilku godzin od zgłoszenia, doradca finansowy skontaktuje się z nami w celu ustalenia warunków zobowiązania.

Koszty i warunki w „Bocian Pożyczki”

koszty w bocian pozyczki

Parabank wymaga od nas dowodu osobistego i zaświadczeniu o zarobkach.  Osoby widniejące w BIK mogą starać się o gotówkę. Minimalnie firma użycza 300 zł a stałym klientom proponuje do 6000 złotych. Warunkiem niezbędnym w takim wypadku jest rzetelne i bezproblemowe spłacanie wcześniejszych należności. Na potrzeby artykułu sprawdziliśmy koszty pożyczki w wysokości 1500 zł w pakiecie „gotówka”.

Bocian proponuje nam 4 warianty rozłożenia rat: 25, 35,44 lub 52 tygodnie. W przypadku najkrótszego okresu, rata tygodniowa wyniesie nas 99 zł, gdy w najdłuższym zaledwie 56,62 złotych. Całkowity koszt długu wyniesie 2475 zł albo 2934,04 zł (na podstawie symulacji na stronie firmy). Jak możemy się przekonać pożyczki pozabankowe nie należą do najtańszych.

7ads6x98y