Eurocent

Parabank działa na terenie południowych województw. Swoją ofertę kieruje do osób potrzebujących pieniędzy praktycznie od ręki.

Polityka firmy jest prawie identyczna jak w przypadku Providenta. Pracownik umawia się z klientem w jego mieszkaniu, gdzie przedstawia warunki i koszty pożyczki. Wszelkie procedury załatwiane są więc na miejscu a w oddziale. Jest więc to oferta dla osób ceniących sobie czas, lub gdy mają problemy zdrowotne i nie są w stanie osobiście uda  się do najbliższego oddziału.

Eurocent proponuje pożyczki bez BIK do 2000 złotych. Termin spłat zobowiązania wynosi od 4 do 52 tygodni. Bezpieczny Komfort” – jak podaje parabank to jedna z wygodniejszych form otrzymania pożyczki gotówkowejNiezbędne jest przedstawienie dowodu osobistego jak i dokumentu świadczącego o naszych zarobkach.

W zamian za to klient otrzymuje:

  • Pieniądze do ręki
  • Fachową obsługę i pomoc w razie problemów ze spłatą długu

Na podstawie kalkulatora na stronie internetowej parabanku sprawdziliśmy ofertę w wysokości 1000 zł. Przedstawia się ona następująco:

Kwota pożyczki Rata tygodniowa Opłata przygotowawcza Oprocentowanie Pakiet Bezpieczny Komfort Kwota do spłaty
1000 PLN 95 PLN 110 PLN 46.15 PLN 473.85 PLN 1520 PLN

*RRSO: 82.22

*Obliczenia przeprowadzone za pomocą kalkulatora mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Podanie o pożyczkę rozważanie są do 2 dni. Mamy możliwość wcześniejszej spłaty należności. Stali klienci mogą  liczyć na dogodniejsze warunki i dłuższy okres pożyczkowy. Eurocent nie podlega nadzorowi KNF.

7ads6x98y